Polyar Partner

Hakkımızda

Şirketimiz

1985 yılında Adana’da kurulan Polyar Grup, kurucuların birbirine duyduğu güven ve çalışanlarına verdiği önem sayesinde kısa sürede yükselerek sektörün lider firmalarından biri haline gelmiştir. Adana Orta Ölçekli Sanayi Sitesi’nde 6000 metrekarelik mekanik fabrikasında ve yine aynı bölgede bulunan 7000 metrekare kapalı alana sahip çelik fabrikasında, 200 kişilik istihdam gücüyle hizmet veren firmamız yenilikçi anlayışıyla her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Talaşlı imalat, makine tasarımı, hidroelektrik santralleri için cebri boru, ızgara, ızgara temizleme makinesi, vana, hidrolik kaldırma üniteleri, sürgülü ve radyal kapaklar, termik santrallar için soğutma suyu hatları, su alma yapısı işleri ve çelik konstrüksiyon işleri üretmektedir.

Enerji Sektöründe kazandığı başarıları, devam eden projeleri için referans olan Polyar Grup Türkiye’nin bir çok noktasında tamamladığı projelerle güvenirliğini ispatlamıştır. Çalıştığı tüm şantiyelerde müşteri memnuniyeti, güven ve verimliliği ön planda tutan firmamız proje tesliminden sonra da müşterisinin çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir. Zengin mühendis ve teknik eleman kadrosu ile teknolojiyi yakından takip eden yenilikçi anlayışıyla rakiplerinin önüne geçen Polyar Grup sürdürdüğü projelerin en ince detaylarına kadar hakim olup, çalışan elemanları bu drektifle yönlendiriyor ve iş sonunda gerekli kalite kontrolü işlemini tamamlayarak, müşterinin bu konuda hiçbir sıkıntı yaşamasına imkan vermemektedir.

Sürekli olarak genişlemekte olan makine parkımız, çalışma alanımız ve firma çalışanlarımızla sektörün öncü ve daimi firmaları arasında yer alarak daima kaliteli işler çıkarmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda işlerini kalite belgeleri ile tamamlayan bir firma olmaktan ödün vermeyen Türkiye’nin en yenilikçi imalat firması olan Polyar Grup bünyesinde Kalite Yönetim Standartı (ISO 9001 – 2008), İşçi sağlığı ve Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001 VE OHSAS 18001), Kaynaklı İmalat Yeterlilik Belgesi (ISO 3834 & EN 1090) belgeleri bulunmaktadır.